Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
Načítavam
Pekné

Ponožky Strážov členkové

Farba/Vzorka:
na sklade
Počet:

Cena: 15,00 €
Objednať

Vlnené ponožky si určite obľúbite!

Ponožky jedinečného čičmanského ornamentu, ktorý pochádza z originálnych čičmanských ponožiek tzv. kopíc. Sú upletené zo 100% merino vlny  a navyše majú zosilnenú pätu a špicu ľanovým vláknom, aby sa rýchlo nepredrali na najviac namáhaných miestach. Vlna je naozaj skvelý materiál, nebudete ich musieť, tak často prať ako ponožky z iných materiálov, noha sa v nich nespotí, ponožky nebudú smrdieť:).Vlna má sama osebe antibakteriálne vlastnosti. Odporúčame nosiť  priamo na holej nohe. Vtedy je účinnosť vlny najlepšia.

Nízke vlnené merinoponožky, tenké, vhodné do tenisiek počas teplých dní. Ovčia vlna zabezpečí vašej nohe sucho, aj napriek teplote sa nohy nebudú v teniskách potiť. 100% vlnené ponožky sa odporúčajú nosiť aj pri vyššej potivosti nôh.

Ale úprimne Vám prezradíme:), že my ich nosíme aj do elegantných čižiem, lebo v silónových pančuškách to v zime nevydržíme:) a fungujú taktiež. A ešte jedna rada: Vlna je veľmi teplý a vďačný materiál, ale sám osobe je jemný, preto spevňujeme pätu a špicu ľanom, neodporúčame ich používať miesto papúč, rýchlejšie sa prederú, ale v obuvy vám budú slúžiť.

Prať: práčka: prací program: vlna, max. na 30 stupňov, otáčky max. 700 alebo ručne

prášok: špeciálny na vlnu alebo obyčajné mydlové vločky (poprípade si postrúhať jadrové mydlo), a keby ani to nebolo doma, tak obyčajné tekuté mydlo alebo šampón

Všetky veci  vyrábame v našej dielni a predávame aj  v našej malej milej predajni PEKNE v Drevenici O. Gregora v Čičmanoch.

telo: 100% ovčia vlna - merino
päta, špica: 80%/20% ovčia vlna/ľan
ručná práca
TIP: Tento produkt zakúpite aj v našej predajni v Čičmanoch :)