Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb.

SÚHLASÍM viac o cookies
Načítavam
Pekné

Ponožky pasikavé

Momentálne pilne pracujeme na výrobe tohto produktu

Vlnené ponožky si určite obľúbite!

Sú upletené zo 100% merino vlny  a navyše majú zosilnenú pätu a špicu ľanovým vláknom, aby sa rýchlo nepredrali na najviac namáhaných miestach. Vlna je naozaj skvelý materiál, nebudete ich musieť, tak často prať ako ponožky z iných materiálov, noha sa v nich nespotí, ponožky nebudú smrdieť:).Vlna má sama osebe antibakteriálne vlastnosti. Odporúčame nosiť  priamo na holej nohe. Vtedy je účinnosť vlny najlepšia.

Ale úprimne Vám prezradíme:), že my ich nosíme aj do elegantných čižiem, lebo v silónových pančuškách to v zime nevydržíme:) a fungujú taktiež. A ešte jedna rada: Vlna je veľmi teplý a vďačný materiál, ale sám osobe je jemný, preto spevňujeme pätu a špicu ľanom, neodporúčame ich používať miesto papúč, rýchlejšie sa prederú, ale v topánkach vám budú slúžiť veľmi dlho.

Prať: práčka: prací program: vlna, max. na 30 stupňov, otáčky max. 700 alebo ručne

prášok: špeciálny na vlnu alebo obyčajné mydlové vločky (poprípade si postrúhať jadrové mydlo) a keby ani to nebolo doma, tak obyčajné tekuté mydlo alebo šampón

Všetky veci  vyrábame v našej dielni a predávame aj  v našej malej milej predajni PEKNE v Drevenici O. Gregora v Čičmanoch.

telo: 100% ovčia vlna - merino
päta, špica: 80%/20% ovčia vlna/ľan
ručná práca
TIP: Tento produkt zakúpite aj v našej predajni v Čičmanoch :)